חניכים וטייסים

לפרטים והזמנת טיסה – דברו איתנו

מתלבטים? בואו לטיסת היכרות, הטיסו מטוס בעצמכם, אם תתחילו ללמוד, טיסת ההיכרות עלינו!

חניכים של מונאייר בעבר ובהווה מספרים על קצה המזלג על חוויית הטיסה, לטוס במונאייר ומהי משמעות הטיסה עבורם.
בוגרי מסדר כנפיים נובמבר 2012 מספרים

איתי איימרל – טייס

“חלום שלי מגיל שנתיים להיות טייס, האמת שהיה מאוד קשה להגשימו אבל אם רוצים אין זו אגדה!

תמיד אמרתי לאבא: ״אתה תיראה אני עוד איהיה טייס, ואבא תמיד ענה: טייח לא טייס״

תמיד אהבתי את תחום התעופה, תחילת הדרך בגיל 13 בהטסת טיסנים על דלק, מה שמסתיים בקורס טיס בהרצליה.

תודה על חוויה עוצמית של המראה, נחיתה, ונגיעה בשמים 🙂 והכי חשוב הגשמת חלום!”

איתן אדלר – טייס

סיים קורס טיס בחודש אוגוסט 2013, ואלו מילותיו…

מקבץ שאלות והגיגים שתשמעו מאנשים שכרגע שמעו שקיבלת רישיון טיס:

1. מתי אתה לוקח אותי לסיבוב? 2. כמה זה עלה לך? 3. מה? כאילו? אתה יכול לטוס וזה? 4. רגע, מה עשית בצבא? היית בחיל האוויר? 5. מה? תהיה כאילו טייס ריסוס וזה? 6. וואו! 7. חשבתי שאל-על לוקחים טייסים רק מחיל האוויר. 8. אז כמה עולה שיעור? 9. זה כמו טסט? 10. איך אתה יודע לאן לטוס? 11. זה לא מסוכן? 12. תכלס, אם הייתי נתקע על אי בודד ופתאום היית מגיע עם מטוס לחלץ אותי, הייתי מעדיף להישאר על האי. 13. מלך. 14. תותח. 15. הא!?!? 16. עננים- היזהרו! 17. מי נתן לך רישיון? 18. לא בדיוק התרסק מטוס בסן פרנסיסקו? 19. מה תעשה עם זה?

20. מזל טוב!

ינקי משי זהב – טייס מסחרי

“משטעמת טעמו של מעוף, לעולם תהלך על הארץ ועיניך נשואות לשמיים, כי שם היית ולשם תמיד תכסף לחזור”. ליאונרדו דה וינצ’י

משפחת מונאייר היקרה,

עזרתם לי להבין הגשמת חלום מהו. החל מטיסת ההיכרות הראשונה, דרך הרשיון הפרטי, הגדרי הלילה והמכשירים והרשיון המסחרי, והדרך למעלה עוד מגוונת ומעניינת, תמיד אתם לצידי בהרגשה הביתית הנפלאה והמקצועיות הגבוהה. נקודת האל חזור (PNR) חלפה לה ברגע שאחרי טיסת ההיכרות, משם אין דרך חזרה. אני שמח להיות חלק ממשפחה מופלאה זאת.

לב דורקובסקי – טייס

My dream is to fly / Over the rainbow so high

Rise Up / don’t falling down again

Rise Up / long time I broke Its chains

I try to fly a while so high / direction sky

I try to fly a while so high / direction sky

My dream is to fly / Over the rainbow so high

My dream is to fly …My dream is to fly

מאחל לכולם שמספר הנחיתות הבטוחות ישתווה למספר ההמראות!

ד”ר אלכס ויזר – טייס

ד”ר אלכס ויזר, רופא כירורג, מנהל היחידה להערכת פעילויות רפואיות במכבי מחוז השרון בעבר רופא בכיר בבי”ח בילינסון: מאז היותי ילד שאפתי להיות טייס, וזאת עוד לפני הרצון להיות רופא, אך המגבלה של הרכבת משקפיים מנעה ממני לממש את החלום. “חיידק” הטייס נשאר עימי וליווה אותי כל חיי. לפני כ-5 שנים, כשהתפנה לי זמן, התעניינתי בקורס טייס אזרחי, מצאתי מדריך טייס מעולה מיכאל דביר, שהכניס בי את התורה המעשית באופן קפדני יחד עם תחושה של אחריות ואיכפתיות. מצאתי חבורה של חניכים שלמדנו יחד את הלימודים התיאורטיים בהנחייתו של יהודה ביין, עברתי את הבחינות והפכתי לטייס אזרחי. בתוך כל זאת נתגלה עולם חדש, עולם הטייס שאין בו גיל, מגיל 17-80 מטיסים !!! צעירים, חיילים בשרות סדיר וכל מי שנכנס בו חיידק הטיסה. בביה”ס לטיסה MOONAIR בשדה התעופה הרצליה, מצאתי אווירת מועדון, תמיכה הדדית, חברות והרגשה נפלאה של בית. המשפט המתאר את חווית הטיסה בכל פעם מחדש:

“החיים זה לא רק לנשום ולשאוף, החיים זה מתי נעתקת לך הנשימה” . אני עדיין מרגיש כך כשאני נמצא באוויר.

משה דן – טייס מסחרי

אני בטוח שלכל אדם באשר הוא יש חלומות. יש כאלה שחולמים על מציאת ספר ישן , על משפחה , להשתתף באולימפידה , לטפס על ההר הגבוה והמורכב ביותר, למצוא אוצר… אין סוף למספר ולגיוון בחלומות בני האדם. אצלי החלום ומגיל קטן מאוד (וזה היה די מזמן ) היה לטוס. החלום גדל איתי בשנים , ניתב את חיי ואת המקצוע בו אני עוסק , הופיע תדירות בחלומות בלילה כשאני ישן וליווה אותי ביום יום .חלומי שלי התגשם באמצעות חברת תעופה מיוחדת – מונאייר תעופה ומדריך מיוחד בשם דובי פרי . מונאייר – חברה מיוחדת במינה אשר הייתה והינה כר הבית העוטף , המלווה והמעודדת – על הנהלתה ועובדיה. היה חשוב לי לטוס בחברה שמתחזקת מטוסיה ברמה גבוהה ומצאתי את מונאייר שאין לי ספק בכל טיסה שהמטוס עליו אני טס מתוחזק כראוי . דובי פרי היה המדריך אשר קיבל אותי ולאחר שעות מוגדרות סגר את דלת המטוס המונע – בפעם הראשונה כשהוא מחוץ למטוס והגשים חלום ישן .עוצמת הגשמת החלום מלווה אותי למעשה כל יום , כה חזקה עד שלפעמים , למרות שאני עושה במקצועי שימוש בהרבה דיבור ומלל , לא ניתן להסבירה במילים . כשאני עונה לאשתי שאני אצל האהבה השניה היא יודעת שאני במונאייר טס . על כך תודתי העמוקה.

מוטי שוימר – טייס

חולה ב”חיידק התעופה” מגיל אפס. למרות שזה נשמע קלישאתי, קורס הטיס הוא באמת הגשמת חלום.

תמיד ידעתי שמתישהו ארצה להיות טייס, אך לא ידעתי מתי אוכל להתחיל להגשים את החלום. כשהבנתי שנוצר חלון הזדמנויות להתחיל את הקורס, לא היססתי.

התרופה הטובה ביותר ל”חיידק התעופה” היא לטוס – וזה מה שאני משתדל ורוצה לעשות.”

משה זדה – חניך

אני בן 25 נשוי+2 וחניך במונאייר כבר כמעט שנה תחת הדרכתו של המדריך הנהדר משה רון . מונאייר זה בית שני לכל מה שקשור למקצועות התעופה, ובמיוחד לחניכים טייסים ואורחים. הצוות נהדר וחמוד שתמיד עוזר ותמיד סבלני ובראשם נעמה שעזרה לי אישית המון. וכאן המקום להודות למדריך משה רון שעשה ועושה מעל ומעבר בשבילי ומקיים את המשפט “השמיים הם הגבול” בהדרכת טייסים לעתיד.

<< prev | 1 | 2 | 3 next >>

אם הגעתם לפה,
סימן שאתם מעוניינים
בפרטים נוספים.

נשמח לשוחח אתכם, לענות על כל שאלה
ולעזור לכם להגשים את החלומות שלכם בעולם
התעופה. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם.

plane

אם הגעתם לפה,
סימן שאתם מעוניינים
בפרטים נוספים.

נשמח לשוחח אתכם, לענות על כל שאלה
ולעזור לכם להגשים את החלומות שלכם בעולם  התעופה. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם.

Call Now Button