טיסה רומנטית – חתונה בשמיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin

אין מקום רומנטי יותר מאשר מטוס שמרחף בין שמיים לארץ ועובדה זו הופכת אותו למקום מושלם להצעת נישואין או טקס החתונה


רומנטיקה שמיימית היא לא סתם ביטוי ספרותי יפה, אלא אמירה שלאחרונה מקבלת משמעות של אירוע רומנטי ממשי שקורה באוויר – טיסות רומנטיות של זוגות נאהבים, הצעות נישואין במהלך הטיסה ואף טקסי חתונה מלאים עם כל מה שמשתמע מכך – אורחים, קייטרינג, שמלת כלה, מוזיקה וגם ריקודים.


הצעות נישואין בשמיים

 

הצעת נישואין מרחפת


הצעת נישואין היא חלק מהטקסיות הנפלאה של כל תהליך החתונה. ההצעה היא הצעד ההתחלתי והמרגש שבעניין. ההצעה השגרתית שבה החתן לוקח את בת זוגו לסוף שבוע נפלא בצימר או בית מלון , מפזר עלי כותרת, מנפח בלונים, מבשל ארוחת גורמה או מזמין שף, כבר מוכרת לרובינו. ואילו חתנים לעתיד נמצאים בחיפוש אחר דרך לא שגרתית להציע נישואין לבחירת ליבם, שמתחילה בגיץ של רעיון פרוע שיהפוך את הצעת הנישואין לרומנטית והרפתקנית בבת-אחת.


הצעת נישואין במהלך טיסות היא אחת מאותן דרכים לא שגרתיות אך רומנטיות שישאירו את הכלה לעתיד בהלם מוחלט מול בן זוגה. רומנטיקה אמתית בשמיים עם הצעה מרגשת במיוחד שהופכת ייחודית וסיפור בלתי נשכח לדורי דורות במשפחה.


ט”ו באב או הוולנטייז דיי הם הימים הכי רומנטיים להצעות נישואין, אבל כאשר הצעת הנישואין מתרחשת באוויר אין ממש יום ספציפי לרומנטיקה. באוויר כל יום הוא רומנטי.


האווירה הזו של ההתרוממות מהקרקע, ההמצאות שבין שמיים לארץ והנוף המשתקף דרך חלונות המטוס מעלים את רמות ההתרגשות לשיאים חדשים וזו חוויה בלתי נשכחת.


יש כאלה שלוקחים את הצעת הנישואין עוד צעד אחד קדימה, לא שוכרים מטוס אלא מחליטים להציע נישואין במהלך טיסה מסחרית ליעד לא נודע. התכנון לבדו הוא מפרך ודורש עזרה מכל מקור אפשרי. הכל צריך להישמר בסודי סודות ומתוכנן עד לפרטים הקטנטנים והכלה המיועדת תישאר המומה ונרגשת.חתונה שמיימית תרתי משמע


חתונה באוויר היא דרך מאוד מיוחדות להתחיל חיי זוגיותו רומנטיים ביחד. הסיפורים שיעברו מדור לדור במשפחה, התיאורים הנפלאים וההתרגשות העצומה הם אלה שהופכים את החיים לחוויה שמיימית של ממש.בוידאו מתועדת חתונה עם כל הטקסים הנפלאים, האורחים, האוכל והשירה. זה מתחיל בהצעת נישואין במטוס כשבטיסה עצמה נמצאים האורחים הנרגשים, אך ללא כל ידיעתה של הכלה. הצעה מרגשת ורומנטית במיוחד שמותירה את כל נוסעי המטוס המומים ובוכים.


מאותו הרגע שבו היא אמרה “כן”, מתחיל שלב ההכנה לחתונה. הכלה ניגשת ללבוש שמלה אשר הוכנה עבורה מראש, מתאפרת, מתרגשת עד בלי סוף ובשלב זה המטוס עובר גם הוא המפכה דקורטיבית המתאימה לאירוע הגדול.


האורחים מתחילים להרים ראשים וכולם נרגשים, הכלה צועדת לעבר החתן לבושה בשמלת כלה מרהיבה והטקס הרשמי כולו מתרחש באוויר. יש אפילו שלב של ריקודים והגשת אוכל לאורחים. ממש כמו באירוע רגיל באולם אירועים שעל הקרקע.


שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin

אם הגעתם לפה,
סימן שאתם מעוניינים
בפרטים נוספים.

נשמח לשוחח אתכם, לענות על כל שאלה
ולעזור לכם להגשים את החלומות שלכם בעולם
התעופה. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם.

plane

אם הגעתם לפה,
סימן שאתם מעוניינים
בפרטים נוספים.

נשמח לשוחח אתכם, לענות על כל שאלה
ולעזור לכם להגשים את החלומות שלכם בעולם  התעופה. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם.

Call Now Button