Home » טיסות חוויה

טיסות חוויה


טיסה במטוסי הססנה היא חוויה השמורה לא רק לטייסים…כל אחד יכול להינות מחוויה מיוחדת זו בטיסה מעל נופי הארץ, בחוויית טייס ליום אחד בה אתם מטיסים את המטוס, ובמיגוון טיסות רומנטיות בשקיעה – הטיסה במטוסי הססנה של מונאייר היא חוויה בלתי נשכחת לזוגות, למשפחות, למבוגרים, לילדים, לבודדים ולקבוצות.


טיסות רומנטיות ברחבי הארץ – חוויה בלתי נשכחת


טיסה זוגית במטוס פרטי מעל נופים משגעים או שקיעה כתומה מעל הים – היא ללא ספק אחת החוויות הרומנטיות האולטימטיביות. לשכוח ולהתנתק מכל העולם לדקות ארוכות וליהנות מחוויה משותפת בין שמים לארץ. דרך נפלאה להפתיע את בן/בת הזוג שלך, כמתנה להורים, לילדים או לזוג טרי בהצעת נישואין.


טיסות רומנטיות


טיסה רומנטית בשקיעה


בואו התרגשו ביחד וצאו לטיסה רומנטית בשקיעה המדהימה. בואו להתאהב עד לעננים. אנחנו נספק בשבילכם חוויה בלתי נשכחת, מרגשת וייחודית בעוצמתה:


  • בשדה התעופה בהרצליה / שדה דב, תפגשו את הטייס הפרטי שלכם, אשר ילווה אתכם מרגע פגישתכם ובמהלך הטיסה.
  • לאחר הכרות קצרה והסבר על המטוס והטיסה, נמריא לעבר השקיעה – טיסה רומנטית משגעת.
  • הטיסה תחלוף לאורך נופי השרון הירוק ולאורך חופי תל אביב המהממים.
  • במהלך הטיסה תתכבדו בשוקולד בלגי משובח.
  • החוויה מתועדת במצלמת DVD, ובסיומה מוענק הדיסק כמתנה לבני הזוג (הצילום הינו צילום חובבני).
  • אורך הטיסה כ- 30 דקות. אורך החבילה כשעה.

את החוויה הרומנטית הזו אתם יכולים לקבל גם בטיסה למגוון יעדים נוספים ולשלב את הטיסה הרומנטית עם נופים לבחירתכם, לילה במלון, ארוחה במסעדה והגעה ליעדים רומנטיים.


עוד על טיסות רומנטיות>>


 

הצעת נישואין באוויר


היפכו את הצעת הנישואין לחוויה בלתי נשכחת. התרגשו ביחד וצאו לטיסה של החיים בשקיעה המדהימה. התאהבו עד לעננים. הפתיעו את בן/בת הזוג שלכם בהצעת נישואין מקורית.


הטיסה תחלוף לאורך נופי השרון הירוק והים במערב ותגיע עד לקיסריה העתיקה. שם, מעל קיסריה, נישלוף שלט מגולגל וחתום בסרט (אין צורך לדאוג, גם את השלט המגולגל אנו מכינים עבורכם), נפתח אותו לאט…… ויתגלה לפניכם השלט “התינשא/י לי ?”


כל הפרטים על הצעת נישואין באוויר>>טייס ליום אחד


בוא להיות טייס ליום אחד – החזק את ההגאים והטס בעצמך את המטוס.


2


לכל מי שאוהב חוויות מרגשות ומסעירות, לכל מי שחלם להיות טייס ולכל מי שחלמה להיות טייסת… בוא להיות טייס ליום אחד ולטוס בטיסה בה אתה מחזיק את ההגאים ומטיס מטוס בעצמך בשיעור טיס ראשון. חוויית הטיסה והשליטה במטוס היא חוויה ייחודית ומרגשת שלא דומה לשום דבר שעשית עד היום. מדובר בטיסת היכרות, עליה עולים עם מדריך בלבד וללא נוסעים נוספים.


לכל הפרטים על טייס ליום אחד>>


 

בשמי הארץ


בואו לחוויית טיסה בשמי הארץ ונופיה המרהיבים.


חוויה המשלבת טיסה מרגשת במטוס יחד עם נופים מרהיבים של הארץ כמו שעוד לא ראיתם אותה. זו המתנה המושלמת בכל גיל – מתנת יום הולדת, מתנה לבר/בת מצווה או מתנה להורים או לבן/בת הזוג. אתם מזמינים טיסה לכל שעה בשעות היום, כולל שעות השקיעה היפות מעל הים. הטיסה היא עד 3 נוסעים, כך שאפשר לטוס עם מקבלי המתנה וליהנות יחד איתם.


10


מתאים למבוגרים ולילדים בכל גיל!


הטיסה תצא משדה התעופה הרצליה / שדה דב. ניתן לתאם טיסות לכל שעות האור בכל יום בשבוע.


אורך המפגש כשעה, מתוכה חצי שעה באויר.


המחיר הוא עבור נוסע אחד, ניתן לצרף עוד 2 נוסעים ללא תוספת תשלום.


עוד על טיסות בשמי הארץ>>טיסות סבבים לקבוצות


טיסה בשמי הארץ היא חוויה מדהימה – גם חוויית הטיסה עצמה וגם הנופים המרהיבים הנשקפים ממעוף הציפור נותנים פרספקטיבה קצת אחרת.


לארגונים, לחברות, לקבוצות, למנהלים, לתיירים, למורים, לוועדי עובדים, לקייטנות, לבתי ספר, לעמותות ועוד – אנו מארגנים פעילות המשלבת טיסה חווייתית וביקור בשדה התעופה שלא תשכחו.


עוד על טיסות סבבים לקבוצות>>


11


טיסות כיף לילדים


טיסה בשמי הארץ היא חוויה מגניבה לכל ילד – גם לילדים שכבר טסו בטיסה מסחרית רגילה וגם לכאלה שמעולם לא טסו. לראות את נופי הארץ ממעוף הציפור זו חוויה עוצרת נשימה – קו החוף, גוש דן והשרון הירוק. להשקיף על הכל מלמעלה עוזר להבין דברים כמו מפה, מרחק, פרספקטיבה. אנו מקיימים פעילויות קבוצתיות של טיסות סבבים לקבוצות קטנות גדולות. פעילויות המתאימות לקייטנות, בתי ספר, תנועות נוער ועוד.


למונאייר צי מטוסים הכולל 15 מטוסים ביניהם 4 מטוסי ססנה 172 בהם יתקיימו סבבי הטיסה.


כל מטוס מכיל טייס + 3 נוסעים.


כל טיסת סבב תארך כ- 20 דקות .


הפעילות מתאימה לקבוצות של עד 200 משתתפים.


כל הפרטים, המחירים והתוכנית לטיסות כיף לילדים>>טיסות מתנה


מתנה מיוחדת, מקורית ובלתי נשכחת!


קחו את מי שאתם אוהבים – לגעת בשמים – קחו אותם לטוס.


אנו מציעים 2 אפשרויות של מתנה שהיא חוויה מדהימה: טייס ליום אחד או טיסה בשמי הארץ.


לכל הפרטים על טיסה מתנה>>