מסוק H215 בפעולה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin

חודש יולי הביא עמו סיור תצוגה של המסוק החדש H215. הסיור נערך במשך שבועיים ברחבי סין וארך כ – 2000 ק”מ לאורכה ולרוחבה. מסוק זה מציג יכולות רבות כאשר במהלך התצוגה נבחנו פעולות כמו:


  • תפקוד בתנאי חום קיצוניים.
  • חילוץ בעת שריפה.
  • תפקוד בגובה רב.
  • לחימה בקווי אויב.
  • אכיפת חוק בתנאי שטח ותנאים עירוניים.
  • העברת נוסעים וחילוצם.


מסוק H215 בפעולה


מסוקי H215


מסוק H215 משתייך למשפחת מסוקי התובלה של הסופר פומה. זהו מסוק כבד בגודל בינוני בעל ארבעה להבים ושני מנועים אשר משווק ברחבי העולם על ידי “איירבוס”. המסוק הזה הונדס מחדש על ידי החברה כדי לשרת צרכים חדשים ומתחדשים עם הזמן. זהו אחד המסוקים היותר נדרשים בעת האחרונה בגלל היכולות הביצועיות הגבוהות שלו אשר הודגמו בתערוכה בסין והוא נועד לצרכים צבאיים ולצרכים אזרחיים. רמת האבזור שלו גבוהה במיוחד והוא נחשב לאחד המסוקים הבטוחים ביותר הקיימים כיום הן עבור הטייסים והן עבור ציבור הנוסעים. עלויות התחזוקה שלו הן בין הטובות בעולם והוא מתוחזק על ידי חברת “איירבוס” העולמית.


מסוק סופר פומה


סיור תצוגת H215


סיור התצוגה של המסוק החל ב – 3 ליוני בעיר זוהיי אשר נמצאת לחופה הדרומי של סין. ב – 5 ביולי המשיך הסיור אל עבר העיר שנז’ן כדי להדגים את היכולות האדירות שלו עבור 100 לקוחות פוטנציאליים מכל רחבי העולם.


את טיסת התצוגה האחרונה ערכו טייסי המסוק בעיר העתיקה לינג’יאנג לנגד עיניהם של 200 צופים ועיתונאים. בטיסה זו הודגמו כל היכולות המרהיבות החל מחילוץ נוסעים בסכנה, חילוץ בעת שריפה, אכיפת חוק ועוד.


המסוק הוכיח את עצמו ככלי טיס בעל יכולות מרובות כאשר השלד הבסיסי שלו שונה ותוגבר לעמוד בצרכים המודרניים של העת הזו. אחד השדרוגים אשר המסוק עבר הוא הכנסת מנוע חזק יותר ומערכת ניווט משוכללת אשר שיפרה באופן נרחב והעלתה את רמת הבטיחות האווירית של כלי התעופה הזה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin

אם הגעתם לפה,
סימן שאתם מעוניינים
בפרטים נוספים.

נשמח לשוחח אתכם, לענות על כל שאלה
ולעזור לכם להגשים את החלומות שלכם בעולם
התעופה. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם.

plane

אם הגעתם לפה,
סימן שאתם מעוניינים
בפרטים נוספים.

נשמח לשוחח אתכם, לענות על כל שאלה
ולעזור לכם להגשים את החלומות שלכם בעולם  התעופה. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם.

Call Now Button